Vulkanfíbrový disk 987C 115x22 P36 CUBITRON II 25 kusů

Kód: 7509
Tip
Značka: 3M
2 205 Kč –9 %
7509 vulkanfibrovy disk 987c 115x22 p36 cubitron ii
2 205 Kč –9 % 1 985 Kč / balení 1 640 Kč bez DPH 79 Kč / 1 ks
Skladem
Můžeme doručit do:
16.4.2024

Dokonalý fíbrový kotouč, který využívá novou generaci minerálních technologií. Fíbrový disk 987C se chová jako brusný kotouč.

Detailní informace

Detailní popis produktu

cubitronii_logo_freigestellt

Dokonalý fíbrový kotouč, který využívá novou generaci minerálních technologií. Fíbrový disk 987C se chová jako brusný kotouč. Disk 987C je Vaše ideální řešení pro nerezovou ocel a dalších slitin na bázi niklu. . Vyjímečná životnost a vyšší brusný výkon při menším tlaku jsou zárukou:

  • zvýšené produktivity
  • pohodlnějšího pracovního prostředí
  • dosažení hladších povrchů
  • menší únava
  • nižších nákladů na broušení
  • delší životnost
  • Baleno po 25 kusech


Fíbrový kotouč 3M Cubitron II 987C je vyroben s použitím revolučního přesně tvarovaného keramického zrna 3M vytvářejícího ultraostré, rychle odebírající hroty, které se rovnoměrně opotřebovávají a dobře chladí. Rozpad minerálu je optimalizován a tudíž je maximalizována životnost disku. Cubitron II nechává dnešní keramické technologie daleko za sebou díky zvýšenému brusnému výkonu a prodloužené životnosti. Fíbrový kotouč 3M Cubitron II 987C nejenže vydrží déle, ale také rychleji odebírá.

Pokud pracujete s materiály špatně odvádějící teplo, jako například nerezová ocel, oceníte, jak se fíbrový disk 987C zaboří, má rychlejší úběr, delší životnost a potřebuje menší přítlak než konvenční brusiva. Když s jediným diskem dosáhnete dvojnásobku standardního počtu opracovaných součástí, budete v pokušení disk vyměnit, ale můžete klidně pokračovat v broušení. Vyzkoušejte si fíbrový disk 987C sami a my vám zaručujeme, že uvidíte zlepšení v porovnání s prací s vaším stávajícím fíbrovým diskem.
 


 

Technologie zrnitosti přesného tvaru

S desetiletím zkušeností s technologií keramických materiálů, brusných materiálů a mikro-replikační technologie spol. 3M skutečně přišla s novou verzí brusných materiálů s výrobky Cubitron™ II. S patentovanou, přesně tvarovanou zrnitostí keramického brusiva na začátku, nalezli inženýři spol. 3M způsob, jak elektrostaticky orientovat každou trojúhelníkovou strukturu a maximalizovat tak potenciál úběru.


 

 

 

Výsledek: Každé jednotlivé keramické zrno přesného tvaru působí jako řezný nástroj, krájející kov jako nůž, a kontinuálně se samo ostří v okamžiku ulomení. Následkem toho pásy a kotouče 3M™ Cubitron™ II běží klidněji a zůstávají v činnosti—dlouho potom, kdy se konvenční brusný materiál otupil, odloupl a byl

Doplňkové parametry

Kategorie: průměr 115 mm
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 0.5 kg
POUŽITÍ: nerez
Obj. číslo:: 60440229312
EAN::

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: