Tento e-shop využíva cookies a bez ich použitia nie je schopný fungovať. Nesúhlasím s požívaním cookies na tomto e-shope (zobrazí sa prázdna stránka).
X
počet produktov: 0
cena: 0 Kč
kontaktný formulár
chcem zaslať dotaz
Odber noviniek

Prihlásiť k odberu

možnosti platieb
počítadlo prístupov
online: 1
dnes: 35
týždeň: 189
celkom: 607554
Doprava a platba

Doprava od 89,-Kč

       

Na vybrané produkty

nebo nákup nad 

6000,-Kč

DOPRAVA ZDARMA

Clippy SERVICE

GXiN popisovače

Obchodní podmínky

Všeobecné podmínky pro nakupování prostřednictvím internetového obchodu www.alitom.cz se řídí zák. č. 513/1991 Sb., Obchodní zákoník, č. 40/1964 Sb., Občanský zákoník a zák. č. 634/1992 Sb., dále se řídí níže uvedeným nákupním řádem.

Ceny a zboží

Provozovatel internetového obchodu www.alitom.cz (dále jen „provozovatel“) je plátcem DPH. Veškeré koncové ceny uváděné na stránkách internetového obchodu www.alitom.cz (dále jen „e-shop“) jsou uváděny včetně DPH. Ceny mohou být dále procentuelně upravovány dle poptávek zákazníka ( jednorázové objemné objednávky, celoroční odběry ).

Objednání zboží

Odesláním objednávky vybraného zboží zákazník potvrzuje závaznost jeho objednávky a souhlasí s nákupním řádem e-shopu. Po odeslání objednávky se zákazníkovi zobrazí informace o zařazení jeho objednávky do objednávkového systému e-shopu. Pokud zákazník při zadávání objednávky správně vyplní emailovou adresu, bude mu na ni doručena kopie objednávky jako potvrzení zapsání objednávky do objednávkového systému e-shopu. Pokud se nezobrazí informace o odeslání objednávky nebo nedorazí kopie objednávky na zadanou emailovou adresu, v nejbližším možném termínu nás kontaktujte.

Způsob platby

Zákazník má na výběr z následujících typů plateb:

Dobírka

Platba při doručení zboží kurýrní službou na fakturační, resp. doručovací adresu uvedenou v objednávce.

Cena dobírky je 30,-Kč INTIME kurýr.

 

Internetové platby PAYSEC, AGMO. 

Po odeslání objednávky má kupující možnost využít internetové bankovnictví svojí banky  a provést on line zadání bankovního příkazu.  Zboží/službu  prodávající expeduje/poskytuje  ihned po přijetí potvrzení o úhradě. Převody peněz jsou uskutečňovány prostřednictvím účtu společnosti AGMO, a.s.

Citlivé vstupní údaje, které  zadáváte  do systému internetového bankovnictví,  jsou chráněny platebními branami bank a nedostávají se do prostředí zpracovatelů plateb ani jiných třetích stran.

Uzavřením kupní smlouvy dává kupující prodávajícímu souhlas se zpracováním svých kontaktních údajů a to až do doby jeho písemného vyjádření nesouhlasu s tímto zpracováním. Kontaktní údaje, které kupující uvede při objednání, slouží výhradně pro naši potřebu a nebudou poskytnuty jiným subjektům s výjimkou zpracovatelů plateb.

 

Bankovním převodem

- proforma (zálohová) faktura
Při volbě platby bankovním převodem od nás obdržíte proforma fakturu a variabilní symbol platby, který Vás bude následně identifikovat. Částku prosím převeďte na náš účet číslo 35-6790230237/0100 vedený u Komerční banky, pro platby ze Slovenska číslo účtu 2100222515/8330 vedený u Fio banka a.s.. Po přijetí platby Vás budeme obratem kontaktovat kvůli dohodě o předání zboží. Viz Doprava a platba.

 

Hotovost - platba při osobním převzetí zboží v provozovně e-shopu (Teplice-blízké okolí - podmínkou je telefonická domluva s dodavatelem). Po obdržení objednávky Vás budeme telefonicky kontaktovat.

 

Fakturace – pouze smluvním odběratelůmZpracování objednávky

V případě nejasností má provozovatel, případně jeho zodpovědný zástupce, právo kontaktovat zákazníka prostřednictvím jím sdělených údajů, a proto je v zájmu zákazníka zadávat tyto údaje pravdivě a svědomitě.

Dodání zboží

Termín dodání je závislý na druhu objednaného zboží. V převážné většině případů se pohybuje v rozmezí 2-7 pracovních dnů. V případě méně běžného či problematického zboží může dojít k prodloužení dodací lhůty. Provozovatel se zavazuje, dle svých možností, v zájmu svém a především s ohledem na zákazníka, snížit dodací lhůtu na nejmenší možnou dobu. Pokud dodací doba překročí dobu přiměřenou obecné dostupnosti konkrétního druhu zboží na trhu, má zákazník plné právo zrušit svoji objednávku, a to telefonicky, případně formou emailu.

Způsob doručení

Zákazník má možnost zvolit si doručení prostřednictvím České pošty (Profi balík), kurýrní služby GLS nebo osobní odběr v provozovně e-shopu (Teplice a blízké okolí - podmínkou je telefonická domluva s provozovatelem). V případě poštovní či kurýrní služby bude zboží doručeno na fakturační, případně doručovací adresu, je-li tato zadána v objednávce, případně upřesněna zákazníkem před odesláním zboží). Doručení proběhne v pracovní dny v době obvyklé pracovní doby. Přepravné INTIME do váhy 1kg 89,-kč , do hmotnosti 30kg 99,-Kč, do hmotnosti 50kg 129,-Kč. U těžších a objemnějších zásilek bude přepravné sjednáváno individuelně dohodou mezi zákazníkem a dodavatelem. Objednávky nad 6 000,- bez DPH doprava ZDARMA. Viz DOPRAVA a PLATBA.
Převzetí zboží

Zákazník nebo příjemce zboží má povinnost překontrolovat neporušenost obalu a zda zásilka nevykazuje zjevné znaky poškození. Zákazník by měl ve svém vlastním zájmu překontrolovat správnost dodaného zboží a v případě nesrovnalostí převzetí zásilky odmítnout, či dopravce požádat o doručení další pracovní den a v mezidobí problém konzultovat s provozovatelem. V opačném případě se vystavuje nebezpečí zbytečných průtahu při řešení případného problému. V případě zjištění poškození či jiné nesrovnalosti po převzetí zásilky je zákazník povinen neprodleně kontaktovat provozovatele e-shopu www.alitom.cz.

Záruky a reklamace

Záruka na zboží prodávané prostřednictvím e-shopu se řídí a je v souladu s platnou legislativou. Nedílnou součást záručních podmínek tvoří záruční podmínky výrobce. Reklamace je podmíněna průkazností nákupu reklamovaného zboží v e-shopu, čehož důkazem je daňový doklad – faktura a dle druhu zboží i řádně vyplněný záruční list.

Možnost vrácení zboží bez udání důvodu

U zboží nakoupeného prostřednictvím e-shopu má zákazník nepodnikatel do 14 dnů od doručení zboží nárok na jeho vrácení bez udání důvodu. Zboží nesmí být žádným způsobem poškozené či jinak znehodnocené a ani nesmí nést žádné známky jeho používání. Zboží musí být zabaleno v originálním balení ( včetně veškerého příslušenství a dokumentace ) a odesláno nejpozději 14. den od data doručení zákazníkovi na adresu provozovatele. Po jeho doručení bude zákazníkovi zaslána částka v plné výší včetně poštovného a balného na jím udané číslo bankovního účtu, případně v hotovosti poštovní složenkou, či jinak na základě vzájemné dohody.

Ochrana osobních dat

Internetový obchod www.alitom.cz si váží Vaší důvěry a zavazuje se, že bude chránit Vaše data, která musela být uvedena při realizaci objednávky. Vaše data budou použity pro doručení zasilky přepravní službou. Nebudou však v žádném případě poskytnuta další osobě. Vaše data mohou být využita pouze provozovatelem internetového obchodu www.alitom.cz, a to pouze pro účely statistického zpracování a přímé komunikace se zákazníkem. a přepravní službou.

Registrující potvrzením souhlasu s obchodními podmínkami provozovatele obchodu a Sdružením podnikatelů Alitom dává ve smyslu zákona č. 101/2000 sb., o ochraně osobních údajů, souhlas k tomu, aby jeho údaje byly zpracovány a uchovány v obchodní databázi provozovatele elektronického obchodu a Sdružení podnikatelů Alitom